Kindlusta oma koer või kass tavahinnast 15% soodsamalt!

Lemmikloomadel paraku riiklikku haigekassat pole, kuid ka neljajalgsed sõbrad võivad haigestuda või viga saada. If Kindlustuse lemmikloomakindlustusega saad kindlustada oma looma haigestumise, kadumise või muu ootamatu õnnetuse vastu. Ifis on tänaseks kindlustatud juba üle 3500 koera ja kassi.

Ifi lemmikloomakindlustus on kõige laiema kindlustuskaitsega loomakindlustus Eestis.
Kindlustada saab nii puhtatõulisi kui ka ilma tõupaberiteta koeri ja kasse, kes on vähemalt 4 kuu vanused, kuid mitte vanemad kui 7 aastat.

Kindlustuskaitse kehtib looma hukkumise, varguse ja kadumise korral kogu Euroopa Liidus, lisaks Norras ja Šveitsis. Hüvitame ka looma poolt teistele tekitatud kahju kuni 3500 euro ulatuses.

Soovid Ifi lemmikloomakindlustusest rohkem teada? Loe lähemalt Ifi kodulehelt!

Kuidas soodustust saada?

Et sooduspakkumist kasutada, sisesta Ifi e-büroos (ekindlustus.if.ee) kindlustuslepingut sõlmides sooduskood petify19.

Kood tuleb sisestada Ifi e-büroos pärast seda, kui oled valinud endale sobivad kindlustuskaitsed ja arvutanud kindlustuse hinna. Enne „jätka“ nupu vajutamist saad sisestada sooduskoodi. Kindlustuse uus hind kuvatakse peale sooduskoodi sisestamist.

if-hint

• Soodustus ei kehti neile, kellel juba on Ifis kehtiv lemmikloomakindlustuse leping.
• Sooduskood kehtib kuni 30.06.2019 (k.a).
• Kui oled If Plus boonusprogrammi klient ja kasutad juba If Plusi programmi soodustust, siis ei saa sooduskoodi soodustus ja If Plus programmi soodustus kokku olla rohkem kui 15%. Näiteks kui If Plusi kliendina saad Ifis juba allahindlust 15%, siis sooduskood lisaallahindlust ei anna.

Teenuse pakkuja on If P&C Insurance AS. Tutvu kindlustustingimustega www.if.ee ja küsi lisainfot telefonil 777 1211.

if-logo